Seniori a homeopatia

Bolesti zubov a zubné zákroky
Okrem stomatologického ošetrenia je homeopatia účinnou pomocou pri liečbe bolesti, či pred a po zákroku v ústnej dutine.
Chrípka – ako na ňu
Popis kedy zvoliť ktoré homeopatikum z najčastejšie používaných homeopatík používaných pri chrípke nájdete v našom článku.
Domáca homeopatická lekárnička
Ktoré homeopatiká tvoria základnú domácu homeopatickú lekárničku? V akých prípadoch sú veľmi dobrou pomocou vo vašej domácnosti?
Hemoroidy a homeopatia
V nasledujúcom článku sa pozrieme na to, ako nám s hemoroidmi môže pomôcť homeopatia.
Homeopatia pre seniorov
Homeopatia pomáha seniorom zlepšiť kvalitu života bez kontraindikácií s používanými liekmi.
Homeopatiká pred a po chirurgickom zákroku
Môže homeopatia pomôcť aj v prípade chirurgických zákrokov? Ako dosiahnuť rýchlejšie hojenie rán a zotavenie sa po operácii?
Kašeľ
Najčastejšie používané homeopatiká pri rôznych typoch kašľa a respiračných problémoch často spojených s prechladnutím a virózami.
Obsedantno-kompulzívna neuróza
V homeopatii je každý pacient jedinečná osobnosť so svojimi pocitmi, vnímaním a reakciami na situácie vo svojom živote aj v prípade úzkostí alebo kompulzívnej poruchy.
Použitie homeopatie pri úpaloch a v letných horúčavách
Použitie homeopatie pri úpaloch a v letných horúčaváchCourtesy of pixabay.comStaré príslovie hovorí, kde nechodí slnko tam chodí lekár. Slnečné lúče[...]
Reumatologické ochorenia
Pohľad doktora Petra Fishera na to, ako homeopatia môže pomôcť, keď konvenčná liečba nestačí.
Soplíky, kašlíky, jeseň je tu
Keď sa ochoreniam jesenného obdobia nedokážeme vyhnúť, okrem kvalitnej stravy, bylinných čajov a pohybu na čerstvom vzduchu, máme predsa homeopatiu.
Zachrípnutie a strata hlasu
Chystáte sa na dôležitú schôdzku a zradil vás hlas? Skúste si prečítať nasledujúcu článok.
Zápal močových ciest
Homeopatiká, ktoré sa často používajú pri zápaloch močových ciest, homeopatiká na posilnenie močového mechúra a močových ciest.