Dar homeopatika Placenta

dar homeopatika placenta

Placenta alebo plodový koláč je pre plod tým najdôležitejším orgánom, udržuje dieťatko nažive. Dodáva dieťatku kyslík a živiny, chráni ho pred niektorými infekciami a odvádza z tela plodu odpadové látky. Býva uložená najčastejšie v hornej časti maternice na prednej alebo zadnej stene. Placenta počas tehotenstva rastie spolu s maternicou.

Homeopatikum Placenta sa spája s príchodom na svet, pôrodom a všetkým od počatia, čo s príchodom na svet súvisí. Zahŕňa obdobie tehotenstva aj samotný pôrod. To, ako sme prišli na svet, tvorí dôležitú charakteristiku každého človeka a okolnosti pôrodu môžu pomôcť pri výbere správneho homeopatika. Medzi témy Placenty patria aj: nostalgia, skúmanie svojich predkov, revidovanie vzťahu (najmä vzťahu s matkou). Medzi fyzické symptómy patrí pocit tlaku v hlave, alergie, dýchacie ochorenia, potrat, poruchy príjmu potravy a mnohé iné.

Prípad, v ktorom homeopatikum vyrobené z PLACENTY pomohlo k znovuobjaveniu vzťahovej väzby medzi matkou a dcérou.

Navštívila ma 59 ročná pani, ktorá mi vyrozprávala svoj životný príbeh. Bol to dlhý rozhovor, ktorý trval asi 3 hodiny. Medzi hlavné problémy, ktoré pani opísala, patrili stavy úzkosti, neustále myšlienky súvisiace s obavami a neistotou, ktoré nevedela bližšie špecifikovať, chronický pocit únavy, pocity zovretia v hrudníku, pocit, že sa jej zle dýcha, pocit tlaku v hlave. Pri konzultácii povedala:


" Pocity úzkosti, zovretia v hrudníku, pocit, že sa stane niečo zlé...

Mám pocit, že tie stavy úzkosti, myšlienky s obavami a neistotou mám odjakživa. Mám pocit, že sa stále hľadám.

Cítim, že nemám pevnú pôdu pod nohami. Keď u mňa začína deň, už ako keby ani nebol, je to taký rozpadnutý deň, necítim uzemnenie, ako keby som nikam nepatrila.

Vyrastala som v nekompletnej rodine. Otec nás opustil, mal veľa mileniek. O mňa a súrodenca sa starala mama, ktorá musela ťažko pracovať, aby nás zabezpečila. Pociťovala som nedostatok rodičovskej lásky, chýbali mi dotyky mami, jej pohladenie, pochvala, pozornosť. Mama nám neprejavovala lásku, ona si len plnila svoju rodičovskú povinnosť. Narodila som sa predčasne v 7 mesiaci tehotenstva a 2 mesiace som bola v inkubátore.


" ...nedostávala som lásku a objatie, ako keby tam bola nejaká clona...

Svoju mamu neviem objať, nejde mi to, lebo ona ma nikdy neobjala, nedostávala som lásku a objatie, ako keby tam bola nejaká clona.

Snažím sa mame pomáhať, má už 88 rokov a býva sama. Ona ale všetko neguje, odmieta moju pomoc, všetko chce robiť len sama. Vzhľadom na svoj vek to už nezvláda. Beriem svoju pomoc mame iba ako povinnosť.

Pacientke som odporučila homeopatikum Placenta.

Po 6 týždňoch od podania homeopatika

Cítim sa lepšie, vyrovnanejšie, pocity na hrudníku už nie sú. Nemám už pocity úzkosti a obavy. Viem sa postaviť k situáciám, nerobím už paniku, viem si zhodnotiť situáciu, využívam čas pre seba naplno.

Po 4 mesiacoch od podania homeopatika

Mamu som si vzala k sebe domov. Môžem povedať, že teraz máme spolu pekný vzťah. Veľa sa rozprávame, mama číta, počúva rádio a rozprávame sa o rôznych témach. Aj z mami cítim, že je rada u mňa a chce u mňa zostať nastálo.

Áno, aj takáto vie byť homeopatická liečba, jemná a účinná, liečba ktorá dokáže ovplyvniť nielen život pacienta, ale často aj jeho najbližšieho okolia. Dokáže uvoľniť desaťročia zablokované emócie a prinavrátiť ľuďom zmysel a radosť do života.

A pretože sme každý jedinečná a úžasná bytosť, doprajme si byť šťastní, zdraví, uvoľniť svoje bloky, ktoré sa v nás hromadili od detstva a nechať sa unášať na krídlach života. Dar, ktorý v sebe homeopatická liečba prináša, vie oceniť len človek, ktorý sám takou liečbou prešiel, našiel sám seba, našiel zmysel svojho bytia a neposlednom rade, spoznal účinok homeopatík pri svojich zdravotných problémoch.

Tieto informácie nenahrádzajú návštevu u lekára. Pri chorobách a pretrvávajúcich problémoch sa obráťte na kvalifikovaného homeopata, lekára alebo lekárnika.