Kurz Homeopatia doma

By Admin / 7. septembra 2017
Pavlína Hollá kurz homeopatie na doma
​Pamätám si svoje začiatky s homeopatiou. Moja dcéra bola chorá a ja som listovala v knihe a bola som zmätená. Na soplíky vychádzala Pulsatilla, na suchý kašel najlepšie pasovala Spongia a na horúčku by asi mohol byť Aconit. A čo mám teraz dať keď píšu, že len jedno homeopatikum? Čo je dôležitejšie? Horúčka či kašeľ? Alebo mám radšej dať všetky tri? Naraz alebo postupne? Bolo to frustrujúce. Niekedy som mala vybratých homeopatík aj viac a nevedela som sa rozhodnúť. 


Dnes pracujem ako klasická homeopatka.​ Rozprávam sa s klientmi a často mi volajú pri akútnych ochoreniach, či už svojich alebo svojich blízkych. A tak som s ich pomocou hľadala a ladila ten najprirodzenejší spôsob ako pracovať s homeopatiou doma a pomôcť si v rodine pri akútnych problémoch. Základ mi poskytli myšlienky Dr. Vijayakara a zvyšok už vychádzal z praxe s mojimi klientmi.

Homeopatický kurz

Prvý homeopatický kurz máme za sebou. Spoločným prekvapením boli úspešné predpisy už po prvej sobote. Bola to vzrušujúca jazda, plná vzájomných podnetov a zdieľaných skúseností.

A tak pokračujeme ďalším a skúsenosťami vylepšeným kurzom Homeopatie na doma.  

Čo sa v kurze Homeopatia doma dozviete?

 • check
  ​Informácie, ktoré v populárnych knihách nenájdete a ako použiť to, čo v knihách nájdete
 • check
  ​Základné homeopatické vedomosti a zručnosti podané ľahkým a zrozumiteľným spôsobom, schopnosť bezpečne rozpoznať 35 homeopatík v akútnom stave
 • check
  ​Schopnosť nájsť riešenie pre seba alebo svojich blízkych v akútnych ochoreniach či nečakaných úrazoch
 • check
  ​Umenie homeopaticky myslieť a nájsť kľúč k ochoreniu
 • check
  ​Pýtať sa a pozorovať tak, aby ste získali potrebné informácie
 • check
  ​Na praktických cvičeniach zistíte, ako ľahko sa dá dopracovať k potrebnému homeopatiku

Aby ste ani po skončení kurzu nezostali bez podpory, máme pre Vás pripravenú uzavretú skupinu na Facebooku, kde sa môžete nielen pýtať, ale naďalej s Vami budem zdieľať všetky novinky. Každý účastník kurzu dostane praktické materiály, aby mu nič dôležité neuniklo a darček -  knižku Homeopatia do vrecka od firmy Boiron.

Kurzy sa konajú v Bratislave. Termíny, ceny a možnosť prihlásiť sa nájdete na stránke www.homeopatiadoma.sk/kurz.

Homeopatický kurz online

Pre tých, čo nemajú chuť ani čas tráviť víkendy na kurzoch sme si pripravili novinku: Kurz Homeopatia doma online. Kurz trvá 7 týždňov, každý týždeň Vám sprístupníme ďalšiu lekciu a kurz budete mať k dispozícii ďalšie 2 roky. Všetko čo Vám nebude jasné spoločne prediskutujeme v uzavretej FB skupine.

Viac info nájdete na: www.homeopatiadoma.sk/kurz-online/


Teším sa na naše spoločné stretnutia,

Pavlína Hollá

Kurz Homeopatia doma
Pamätám si svoje začiatky s homeopatiou. Moja dcéra bola chorá a ja som listovala v knihe a bola som zmätená. Na soplíky vychádzala Pulsatilla, na suchý kašel najlepšie pasovala Spongia a na horúčku by asi mohol byť Aconit. A čo mám teraz dať keď píšu, že len jedno homeopatikum? Čo je dôležitejšie? Horúčka či kašeľ? Alebo mám radšej dať všetky tri? Naraz alebo postupne? Bolo to frustrujúce. Niekedy som mala vybratých homeopatík aj viac a nevedela som sa rozhodnúť.
Dnes pracujem ako klasická homeopatka.(poprosím dať link na rozhovor so mnou) Rozprávam sa s klientmi a často mi volajú pri akútnych ochoreniach, či už svojich alebo svojich blízkych. A tak som s ich pomocou hľadala a ladila ten najprirodzenejší spôsob ako pracovať s homeopatiou doma a pomôcť si v rodine pri akútnych problémoch. Základ mi poskytli myšlienky Dr. Vijayakara a zvyšok už vychádzal z praxe s mojimi klientmi.
Homeopatický kurz
Prvý homeopatický kurz máme za sebou. Spoločným prekvapením boli úspešné predpisy už po prvej sobote. Bola to vzrušujúca jazda, plná vzájomných podnetov a zdieľaných skúseností.
A tak pokračujeme ďalším a skúsenosťami vylepšeným kurzom Homeopatie na doma.  
Čo sa v kurze Homeopatia doma dozviete?
Informácie, ktoré v populárnych knihách nenájdete a ako použiť to, čo v knihách nájdete
Základné homeopatické vedomosti a zručnosti podané ľahkým a zrozumiteľným spôsobom, schopnosť bezpečne rozpoznať 35 homeopatík v akútnom stave
Schopnosť nájsť riešenie pre seba alebo svojich blízkych v akútnych ochoreniach či nečakaných úrazoch
Umenie homeopaticky myslieť a nájsť kľúč k ochoreniu
Pýtať sa a pozorovať tak, aby ste získali potrebné informácie
Na praktických cvičeniach zistíte, ako ľahko sa dá dopracovať k potrebnému homeopatiku
Aby ste ani po skončení kurzu nezostali bez podpory, máme pre Vás pripravenú uzavretú skupinu na Facebooku, kde sa môžete nielen pýtať, ale naďalej s Vami budem zdieľať všetky novinky.
Každý účastník kurzu dostane praktické materiály, aby mu nič dôležité neuniklo a darček -  knižku Homeopatia do vrecka od firmy Boiron
Kurzy sa konajú v Bratislave. Termíny, ceny a možnosť prihlásiť sa nájdete na stránke www.homeopatiadoma.sk/kurz
Homeopatický kurz online
Pre tých, čo nemajú chuť ani čas tráviť víkendy na kurzoch sme si pripravili novinku: Kurz Homeopatia doma online. Kurz trvá 7 týždňov, každý týždeň Vám sprístupníme ďalšiu lekciu a kurz budete mať k dispozícii ďalšie 2 roky. Všetko čo Vám nebude jasné spoločne prediskutujeme v uzavretej FB skupine.
Viac info nájdete na: http://www.homeopatiadoma.sk/kurz-online/
Teším sa na naše spoločné stretnutia Pavlína Hollá