HOMEO magazín – Vzťahy

V novom čísle HOMEO magazínu nájdete prípady vzťahov partnerských, manželských, pracovných, rodinných, školských, tipy na riešenie súrodeneckej žiarlivosti a homeopatiká veľmi často potrebné pri riešení vzťahových problémov – magnéziové soli.

Prinášame aj pohľady skúsených homeopatov zo sveta, v rozhovore s Geoffom Johnsonom – veterinárnym lekárom a homeopatom, a v prípadoch od kanadskej homeopatky a lekárky žijúcej vo Francúzsku Deborah Collins a holanského homeopata Wieta van Helmonda.

Zo správ zo sveta sme pripravili prehľadnú tabuľku najčastejšie používaných liekov na Covid-19 v prvých štádiách v Indii. V histórii homeopatie sa dozviete ako kňaz zachraňoval Viedeň pred cholerou pomocou homeopatie. Vedeli ste, že rok 1816 bol rok bez leta, čo prispelo k rozšíreniu nového kmeňa cholery?

Z akútnej homeopatie vám predstavíme homeopatiká pri strate čuchu a chuti, pokračujeme v seriáli o Bachových kvetových esenciách, tentoraz na tému strachu. Poradíme ako a kedy je vhodné používanie bunkových solí v tehotenstve. V poradniach priblížime vyriešené prípady adaptácie v novej škole, depresie, tetánie aj strachu z toho, čo by na to ľudia povedali.

V seriáli rastlinných čeľadí sa bližšie oboznámime s Rosales – ktoré sú často účinné pri problémoch v partnerských vzťahoch. Hlbinná homeopatia vyriešila prípad “čiernej ovce v rodine” a prezrádza možnosti vzťahovej liečby.

Tipy pre zvieratká prezentujú, ako predpísať homeopatiká podľa správania zvierat. V časti pre rastliny ponúkame tipy na ekologické ošetrovanie jahôd v záhrade.

Nakoniec sme pre vás pripravili malé prekvapenie – skutočný priebeh homeopatického liečenia v malom komikse modrej sovy HOMEowl:) s názvom: Homeopatická proDUCKtivita. 

Veríme, že HOMEO magazín bude pre vás spojenie príjemného s užitočným:)

Ak vás tieto témy zaujímajú, najnovšie číslo alebo predplatné na nasledujúce 3 čísla za zvýhodnenú cenu si môžete objednať na webe homeo magazínu: https://www.homeomagazin.sk/objednat/